Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

booked.net

Jaunumi

Nodarbība “Man ir tīri zobi!”

IMG 9880 Copy28. novembrī ar 2. klašu skolēniem nodarbības “Man ir tīri zobi!” laikā ar skolēniem zobu higiēniste Gunta Dukse runāja par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem. Uzskatāmi tika parādīts kā pareizi tīrīt zobiņu, pārrunāts par zobu tīrīšanas regularitāti, pārrunāts par zobiņiem veselīgo pārtiku un ne tik vēlamo. Pēc nodarbības skolēni bija zinoši un varēja atbildēt uz jautājumu: kādi produkti kaitē zobiņiem un kas ir veselīgas uzkodas. Nodarbības noslēgumā skolēni saņēma izglītojošu grāmatiņu par pareizu mutes dobuma un zobu kopšanu, kā arī zobu suku. Paldies par interesanto nodarbību, kuras laikā varēja pārbaudīt un papildināt savas zināšanas.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search