Vārda dienu svin: Madis, Alberts / 18.06.2019

Mākslas muzeja apmeklējums Rīgas Biržā

IMG 20181201 WA0000 CopyĀdažu vidusskolas kluba “Mazie eiropieši" 5. - 6. klašu grupa ir iesaistījušies LNMM izglītības programmā “Nāc muzejā”. Apmeklējot mākslas muzeju Rīgas Biržā skolēni ne tikai iepazinās ar Seno zemju kultūru un mākslu, bet arī guva lielisku pieredzi sadarbojoties ar skolēniem no Rīgas Nedzirdīgo internātskolas. Esam apguvuši dažus vārdus zīmju valodā.
Muzeja kuratore spēja atbildēt gan uz skolēnu jautājumiem, gan interesanti pastāstīt par Seno zemju tradīcijām, kultūru.
Braucot mājās varējām pārliecināties, ka skolēni guvuši lieliskus iespaidus. Šeit daži citāti no skolēnu teiktā:
“Mēs uzzinājām tik daudz interesanta. Pat nenojautu, ka Rīgā ir tik krāšņs muzejs.”
“Arī Latvijā var apskatīt īstu mūmiju!”
Bija skolēni, kuriem radās jautājumi un pārdomas par to, ko nozīmē dzīvot bez iespējas saklausīt skaņas visapkārt.   Foto