Vārda dienu svin: Jānis / 24.06.2019

booked.net

Jaunumi

NVA - Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultanta nodarbība - konsultācija

IMG 9948 CopyIMG 9949 CopyIMG 9953 Copy7. decembrī Ādažu vidusskolā viesojās NVA Rīgas reģionālās nodaļas pārstāve karjeras konsultante Inese Markēviča. Nodarbības laikā 9. abcdeg klašu skolēni ieguva informāciju par sevis izpētes iespējām, par izglītības iespējām pēc 9. klases beigšanas un pilnveidoja karjeras lēmumu pieņemšanas prasmes. Skolēni uzzināja par Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumiem, kuru mērķis ir sniegt karjeras atbalstu jauniešiem. 22 Ādažu vidusskolas 9. klašu skolēni, kuriem karjeras lēmuma pieņemšanai nepieciešams papildus atbalsts, lai nekļūdītos būtiskas izvēles veikšanā, pieteicās individuālajām karjeras konsultācijām NVA un izmantos šo iespēju 27. decembrī.
Paldies par iespēju padziļināt izpratni par sevis izzināšanas iespējām, izglītības iespējām un karjeras lēmuma pieņemšanas iemaņu pilnveidošanu NVA karjeras konsultantei Inesei Markēvičai!
Skolēni saprata, ka viņi paši nevis kāds cits ir atbildīgi par to, cik veiksmīga būs viņu karjera. Lai veicas izvēlēties pareizo ceļu!!!

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search