Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija / 19.04.2019

NVA - Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultanta nodarbība - konsultācija

IMG 9948 CopyIMG 9949 CopyIMG 9953 Copy7. decembrī Ādažu vidusskolā viesojās NVA Rīgas reģionālās nodaļas pārstāve karjeras konsultante Inese Markēviča. Nodarbības laikā 9. abcdeg klašu skolēni ieguva informāciju par sevis izpētes iespējām, par izglītības iespējām pēc 9. klases beigšanas un pilnveidoja karjeras lēmumu pieņemšanas prasmes. Skolēni uzzināja par Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumiem, kuru mērķis ir sniegt karjeras atbalstu jauniešiem. 22 Ādažu vidusskolas 9. klašu skolēni, kuriem karjeras lēmuma pieņemšanai nepieciešams papildus atbalsts, lai nekļūdītos būtiskas izvēles veikšanā, pieteicās individuālajām karjeras konsultācijām NVA un izmantos šo iespēju 27. decembrī.
Paldies par iespēju padziļināt izpratni par sevis izzināšanas iespējām, izglītības iespējām un karjeras lēmuma pieņemšanas iemaņu pilnveidošanu NVA karjeras konsultantei Inesei Markēvičai!
Skolēni saprata, ka viņi paši nevis kāds cits ir atbildīgi par to, cik veiksmīga būs viņu karjera. Lai veicas izvēlēties pareizo ceļu!!!