Vārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta / 16.02.2019

Radošā darbnīca 10. - 12. klašu skolēniem “Iepazīsti Ventspils augstskolu!”

IMG 9936 Copy7. decembrī Ādažu vidusskolā viesojās Ventspils augstskolas studentu grupa. 10., 11. un 12. klašu skolēni iepazinās ar studiju iespējām Ventspilī, uzzināja par mūsdienu darba tirgū pieprasītākajām profesijām, kā arī darbojās paši, veicot praktisku uzdevumu. Skolēni uzzināja par studiju programmām, studiju vidi, aktivitātēm ārpus lekcijām, iespējām doties ERASMUS apmaiņas programmās, stipendijām, īpašu motivēšanas sistēmu un darba iespējām ne vien pēc augstskolas absolvēšanas, bet arī sākot jau ar 2. studiju gadu.
Aktīvākajiem un interesantāko jautājumu uzdevējiem bija iespēja nopelnīt nelielas Ventspils augstskolas piemiņas balvas.   Foto
Paldies Ventspils augstskolas studentu komandai par interesanto pasākumu! Priecājāmies satikties ar mūsu skolas absolventi Diniju Želvi – veiksmi, Dinija, un izdošanos Tev arī turpmāk!!!

Aktuālie jaunumi