Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

Ziemassvētku ieskandināšana kopā ar folkloras kopu “Skandinieki”

Skand 1Skand 2Skand 3

Svētku tuvums jūtams katrā skolas kaktiņā, tāpēc jo īpaši gaidīti bija šodienas viesi - folkloras kopa “Skandinieki”, kuri kopā ar trešajām un ceturtajām klasēm ieskandināja Ziemas saulgriežus.
Kopā pavadītais laiks bija īpaši aktīvs un jautrs. Skolēni dziedāja latviešu tautas dziesmas, spēlēja tradicionālās saulgriežu rotaļas un draudzīgi leca jautros dančos.
Vispārsteidzošākais bija noslēguma mirklis, kad katrs varēja iejusties pareģa lomā un izzīlēt nākamā gada notikumus. Katrs raibais, rakstainais cimdiņš slēpa kādu simbolu. Katrai lietiņai cimdiņā bija savs skaidrojums par nākama gada notikumiem un veiksmēm.
Nākotnē mūs sagaida ļoti daudz pārsteigumu. Esam atvērti pārmaiņām!