Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

Labdarības akcijas Ziemassvētkus gaidot

IMG 0247 Copy

Tradicionāli arī šajā mācību gadā nolēmām iesaistīties labdarības akcijās lai dāvātu prieku citiem, palīdzētu piepildīt bērnu un līdzcilvēku sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem. Dāvināšana ir prieks ikvienam – tam, kurš dāvina un tam, kurš saņem. Prieks vairo prieku!
Akcijā "Sasildīsim sirsniņas!" sarūpējām svētku dāvanas: – saldumus (konfektes, cepumus, piparkūkas, riekstus, u.c.).– grāmatas, ķermeņa kopšanas līdzekļus, rotas lietas; – attīstošās rotaļlietas, grāmatas un zīmēšanas piederumus, krāsojamās grāmatas, puzles, galda spēles; – glīti iesaiņotas dāvaniņas ar klāt pieliktu informāciju par tās saturu.
Akcijā "Dāvana mazajam draugam!" savācām dzīvnieciņiem noderīgas lietas: - profesionālo dzīvnieku sauso barību un konservus; suņu un kaķu rotaļlietas; pavadas, siksniņas; suņu un kaķu guļvietas; smiltis kaķu tualetei.
Atver vārtus, atver durvis – Ziemassvētki klāt
Katru gadu tie kā burvis nāk mūs visus mierināt
Lai tie atmirdz katrā sirdi, katrā dvēselē
Un kā baltas sniega pārslas atnes mieru pasaulei!
Paldies skolēnu ģimenēm par atsaucību! Lai gaiši un sirds siltuma pilni svētki katrā mājā!  Foto