Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

Labdarības pasākums dienas aprūpes centra “Mēness māja” iemītniekiem

Meness maja21. decembrī 8.e klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Inesi Laubenbahu ciemojās pie dienas aprūpes centra “Mēness māja” iemītniekiem. Sadarbība aizsākās jau rudenī Labo darbu nedēļā. Šodien, 8.e klases jaunieši iepriecināja Rīgas pilsētas Rūpju bērna Mēness mājas iemītniekus sniedzot nelielu koncertu, dāvinot vecāku sarūpētās dāvanas mākslas nodarbībām, kā arī Palīdzēsim.lv sarūpētās dāvanas un Ādažu vidusskolas sarūpēto kūku “Napoleons”.
Paldies skolotājai Natālijai Jevsikovai par aktīvu līdzdalību. Sirsnībā atvadījāmies no centra iemītniekiem līdz citai tikšanās reizei.   Foto