Vārda dienu svin: Jānis / 24.06.2019

booked.net

Jaunumi

Juglas dzīvnieku patversmei

DzP 1DzP 2DzP 320. decembrī Ādažu vidusskolas 8.b klase devās uz Juglas dzīvnieku patversmi "Labās mājas", lai nogādātu skolā Labdarības akcijas laikā dzīvniekiem saziedotās mantas: gan rotaļlietas, gan barību, gan citas patversmei noderīgas lietas. Ziedojumu kastītē tika iemesti 10 eiro (2x5) – skolā atrastā naudiņa, kurai nebija pieteikušies īpašnieki.
Piesnigušā meža burvību baudījām, ejot pastaigā ar patversmes suņiem, kas bija dažādi- vieni mierīgi, citi aktīvāki - tomēr visi suņi labprāt ar mums draudzējās. Ielūkojāmies arī kaķu istabās, kur ar aktīvākajiem minkām pat izdevās parotaļāties. Esam patiesi gandarīti par paveikto, tāpēc nospriedām, ka noteikti patversmē vēl atgriezīsimies.
Rūpēsimies par dzīvniekiem, kurus esam pieradinājuši!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search