Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

booked.net

Jaunumi

Nodarbība “Es zinošs velosipēda vadītājs”

IMG 0620IMG 0624IMG 0625Tradicionāli katru mācību gadu skolā tiek rasta iespēja skolēniem sagatavoties un kārtot eksāmenu, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību. Šogad šis process varēs noritēt pakāpeniski, jo Ādažu vidusskola ir noslēgusi līgumu ar CSDD par jauno izglītojošo projektu “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”, saņēmusi mācību materiālus un ieguvusi atļauju realizēt velosipēdu vadītāju eksamināciju skolas kontaktpersonas vadībā.
Braukt ar velosipēdu ceļu satiksmē patstāvīgi atļauts jau no 10 gadu vecuma, ja ir velosipēda vadīšanas tiesības. Lai palīdzētu 3. un 4. klašu skolēniem sagatavoties CSN eksāmenam, 11. janvārī skolā viesojās CDDD sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Kjaspere. Paldies par informāciju, paldies par sniegtajiem ieteikumiem. Mācīsimies, gatavosimies, lai veiksmīgi nokārtotu pārbaudījumu un būtu zinoši un droši ceļu satiksmes dalībnieki.
Šajā mācību gadā pirmais eksāmens skolā notiks 17. janvārī, eksāmenam pieteikušies seši 4.b klases skolēni. Veiksmi skolēniem! Turpināsim iesākto un gatavosimies nākošajiem eksāmeniem!!! Prezentācija

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search