Vārda dienu svin: Valgudis, Ralfs, Vitālijs / 23.08.2019

booked.net

Jaunumi

Konkursa “Gribu būt mobils!” pusfinālā

logo largeGBM 1GBM 2GBM 315. janvārī uz Rīgas posma pusfināla sacensībām devās divas Ādažu vidusskolas komandas. “Ādaži-6.b-7”: Anete Kārkliņa, Emīls Gundars Mežinskis, Matīss Kristiāns Kirmuška, Džonatans Ginters (klases audzinātāja Aina Jermacāne) un “Adaži-8.e-1”: Evelīna Dēvita, Loreta Anna Plostniece, Ludvigs Rožkalns, Māriņš Kronbergs, Paula Tāluma, Elizabete Tīna Gulbe (klases audzinātāja Inese Laubenbaha).
Pirms došanās uz pusfinālu dalībniekiem bija mājas uzdevums , kura tapšanā gan skolēni, gan skolotāji mācījās strādāt un domāt kopīgi kā vienota komanda. Mājas darba tēma šogad bija izveidot un realizēt savā skolā kampaņu par drošības jostu lietošanu visos transporta līdzekļos, kuri ir aprīkoti ar drošības jostām. Uzdevums bija- izstrādāt kampaņai devīzi (piemēram, „Drošības josta glābj Tev dzīvību“), veikt izglītojošo darbu (piemēram, pasākums, afiša, video, u.c.), īpaši uzsverot drošības pasākumu nepieciešamību skolas autobusā un to gaidot, novērtēt kampaņas sasniegtos rezultātus. Ar izstrādātajiem mājas darbiem skolēni iepazīstinās arī savas skolas skolēnus.
Klātienes kārta bija aizraujošs un interesants process, jo izmantotas tika modernās tehnoloģijas. Dzīvā komunikācijā ar pasākuma vadītāju skolēni noskaidroja veicamo uzdevumu un sniedza atbildes ar planšetdatora palīdzību. Inovatīvais konkursa klātienes norises veids ļāva novērtēt katra komandas dalībnieka individuālo sniegumu, kā arī ieguldījumu kopējā komandas rezultātā.
Komandas: “Adaži-8.e-1” ieguva 6. vietu un “Ādaži-6.b-7” 8. vietu. Rezultāts nav izcils, bet galvenais ieguvums ir katram konkursa dalībniekam. Paldies organizatoriem par iespēju iepazīties ar Rīgas Motormuzejā esošo ekspozīciju.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search