Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija / 19.04.2019

Velosipēda vadītāja eksāmens

eksamensMēs, Ādažu vidusskola, esam iesaistījusies CSDD izglītojošajā projektā “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Skola ir noslēgusi līgumu ar CSDD par tiesībām pieņemt eksāmenu savā skolā un šodien, 17. janvārī pieci 4. klašu skolēni kārtoja eksāmenu. Ar izcilu rezultātu, kas apliecina gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu, noslēdzās triju eksaminējamo pārbaudījums skolas datorklasē. Darbs turpinās, tiem, kuriem neizdevās eksāmenu veiksmīgi nokārtot - savas zināšanas jāpapildina.
Februāra sākumā skolā būs iespēja kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Aicinām aktīvi mācīties visus 3. - 4. klašu skolēnus kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai līdz pavasarim nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.