Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Jaunumi

Velosipēda vadītāja eksāmens

eksamensMēs, Ādažu vidusskola, esam iesaistījusies CSDD izglītojošajā projektā “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Skola ir noslēgusi līgumu ar CSDD par tiesībām pieņemt eksāmenu savā skolā un šodien, 17. janvārī pieci 4. klašu skolēni kārtoja eksāmenu. Ar izcilu rezultātu, kas apliecina gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu, noslēdzās triju eksaminējamo pārbaudījums skolas datorklasē. Darbs turpinās, tiem, kuriem neizdevās eksāmenu veiksmīgi nokārtot - savas zināšanas jāpapildina.
Februāra sākumā skolā būs iespēja kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Aicinām aktīvi mācīties visus 3. - 4. klašu skolēnus kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai līdz pavasarim nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search