Vārda dienu svin: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna / 25.08.2019

booked.net

Jaunumi

Pasaules Sniega dienu sagaidot!

IMG 9150 CopyKatru gadu skolā tiek plānoti pasākumi Pasaules Sniega dienu sagaidot. Šajā gadā, laika posmā no 14. janvāra līdz 16. janvārim, laika apstākļi bija fantastiski un pilnā apjomā varējām izbaudīt prieku, ko sniedz aktivitātes ziemā. Sākumskolas skolēnu izveidotās Sniega skulptūras, Sniegavīri priecēja visus. Skolēniem bija iespēja izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Paldies sporta skolotājiem, kuri deva iespēju izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī turpmāk un parādīja, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search