Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija / 19.04.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kā realizēt savu ieceri?”

25 janvaris25. janvārī 1. klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kā realizēt savu ieceri?”.
Ādažu vidusskolā viesojās SIA “Sēklu muss” vadītāja Agnese Nazareca. Pirmo klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar veselīgo našķu ražošanas procesā iesaistītajām profesijām, dzirdēt personīgo profesionālās izaugsmes stāstu un praktiski izmēģināt savas spējas un intereses produkta tapšanas gaitā.
Paldies Agnesei par interesanto nodarbību, paldies par iespēju izmēģināt savas prasmes produkcijas pagatavošanā. Paldies, ģimenēs kopīgi varēs degustēt pašgatavoto veselīgo našķi! Nodarbība bija ne tikai interesanta, ber arī garšīga!