Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Jaunumi

Projektu diena 11.a klasei – skolēnu zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana

IMG 9181IMG 918525. janvārī 11.a klases skolēniem sekmīgi noritēja skolēnu zinātnieki pētniecisko darbu aizstāvēšana. Darbi tika izstrādāti dabaszinātnēs, veselības, sociālās, humanitārās un mākslas zinātnēs. Daudzas tēmas bija veltītas cilvēkam, tā sajūtām, fiziskai un garīgai veselībai (kontrastdušas ietekme, holesterīna līmeņa samazināšana, sporta traumu profilakse, miega cikli, stresa novēršana un mobings). Darbi vēsturē saistīti ar reliģiju dažādību, Ādažu megaprojektiem, Zigmāru Liepiņu un  matemātikas attīstību. Dabaszinātnes projekta autore pētīja augsnes struktūru un tās pielietojamību. Jaunieši varēja sevi pieteikt radoši, veidojot īsfilmas un zumbas horeogrāfiju. Vairāki darbi tika izvirzīti Rīgas reģiona zinātniski pētniecības darbu konferencei. Paldies skolēniem par darbu un skolotājiem par sniegto atbalstu un konsultācijām.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search