Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija / 19.11.2019

booked.net

Jaunumi

14. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes atklāšanas ceremonijā karognesēja Betija Burkovska, Ādažu vidusskolas 11. b klases skolniece

2019 02 05 dsc 8079Eiropas jaunatnes Ziemas Olimpiāde notiek katru otro gadu un šoreiz labākos jaunos ziemas sporta veidu pārstāvjus no visas Eiropas uzņems Bosnijas un Hercegovinas pilsēta Sarajeva un Austrumu Sarajeva.
5. februārī “Elektrum" Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas komandas iepazīšanās pasākums, kura laikā LOK prezidents Aldons Vrubļevskis valsts karogu pasniedza kalnu slēpotājai Betijai Burkovska, kura būs delegācijas karognesēja 14. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes atklāšanas ceremonijā. Šādu lēmumu pieņēmusi visu Latvijas komandā iekļauto sporta veidu treneri, uzsverot, ka Baltezerā dzīvojošā sportiste ir pārliecinoša līdere junioru grupā Latvijā.
Betija, lepojamies ar Tevi! Priecājamies, ka Tu veiksmīgi spēj apvienot mācības Ādažu vidusskolas 11. klasē ar treniņiem un uzrādīt augstus rezultātus sacensībās. Vēlam veiksmi!   Lasīt vairāk

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search