Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis / 17.09.2019

Sigulda – Latvijas ziemas sporta centrs

Sigulda6. februārī Ādažu vidusskolas 9.g, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b un 12.a klases skolēni devās uz Siguldu, lai klātienē iepazītos ar ziemas sporta daudzveidīgajām iespējām un uzzinātu, kā Sigulda gatavojas Ziemas olimpiskajām spēlēm. Siguldā izsenis ziemas sporta veidi tiek īpaši cienīti, un skolēni klātienē iepazinās ar starptautisko bobsleja un kamaniņu trasi, kur 2019. gada janvārī notika Pasaules kausa posma sacensības kamaniņu sportā.
Skolēniem bija iespēja veikt braucienus ar Vučko un izbaudīt trases virāžas un ātrumu. Brauciena mērķis bija neklātienē iepazīties ar Latvijas izcilajiem ziemas sporta veidu sportistiem viņu treniņu trasi, motivēt jauniešus sasniegt izvirzītos mērķus un popularizēt veselīgu dzīvesveidu.
Vairāki skolēni ar sajūsmu izbaudīja braucienu ar Vučko un izteica vēlmi izmēģināt braucienu ar īsto bobu.
Alternatīvā mācību stunda saistībā ar ''Latvijas skolas somu".