Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Jaunumi

Izstādes “Skola 2019” apmeklējums

Skola 2Skola 3logo 2019 v112. martā uz izstādi “Skola 2019” devās Ādažu vidusskolas 9.-12. klašu interesenti, lai klātienē piedalītos nozīmīgākajā izglītības iespēju notikumā Latvijā, kas regulāri pulcē tūkstošiem jauniešu un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs.
Izstāde “Skola” ir būtisks palīgs jauniešu nākotnes profesijas izvēlē! Izmantojot to – klātienē izdevās satikt augstskolu mācībspēkus, studentus un iztaujāt visu par interesējošo mācību iestādi, uzzināt profesiju meistarstiķus, atklāt daudz jauna un gūst iedvesmu turpmākai karjeras attīstībai. Skolēni varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām.
Veiksmi skolēniem turpmākā izglītības ceļa izvēlē!
Paldies karjeras konsultantei G. Kaugurei par iesaistīšanos un pasākuma apmeklējuma organizāciju.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search