Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija / 23.05.2019

Izstādes “Skola 2019” apmeklējums

Skola 2Skola 3logo 2019 v112. martā uz izstādi “Skola 2019” devās Ādažu vidusskolas 9.-12. klašu interesenti, lai klātienē piedalītos nozīmīgākajā izglītības iespēju notikumā Latvijā, kas regulāri pulcē tūkstošiem jauniešu un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs.
Izstāde “Skola” ir būtisks palīgs jauniešu nākotnes profesijas izvēlē! Izmantojot to – klātienē izdevās satikt augstskolu mācībspēkus, studentus un iztaujāt visu par interesējošo mācību iestādi, uzzināt profesiju meistarstiķus, atklāt daudz jauna un gūst iedvesmu turpmākai karjeras attīstībai. Skolēni varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām.
Veiksmi skolēniem turpmākā izglītības ceļa izvēlē!
Paldies karjeras konsultantei G. Kaugurei par iesaistīšanos un pasākuma apmeklējuma organizāciju.