Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā

Ziemas fest2019. gada 1. martā uz Latvijas skolu Ziemas Olimpisko festivālu devās Ādažu vidusskolas azartiskākie ziemas sporta veidu cienītāji, 5. – 12. klašu skolēni. Ziemas festivāls nav tikai sportiska cīņa, bet arī draudzīga kopā sanākšana un satikšanās jauniešiem no visas Latvijas. Jebkuram skolēnam, arī bez profesionālām iemaņām sporta veidos, ir iespēja piedalīties un sajust, cik plašas un dažādas ir iespējas būt fiziski aktīviem arī ziemā un gūt no tā prieku, iepazīsties ar jauniem ziemas sporta veidiem. Ādažu vidusskolēni pilnībā ir vienisprātis ar Ziemas festivāla vēstnesi skeitbordistu Madaru Apsi: “Nav svarīgi, tev patīk slidot, slēpot vai spēlēt hokeju, nav arī svarīgi, cik labi tev sanāk. Svarīgākais ir pārliecināties, ka ziemā sportot ir forši!”.
Paldies skolotājam Raivim Paulam par iesaistīšanos un skolēnu organizēšanu sporta aktivitātēm.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search