Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors / 24.03.2019

Baložu Velodrošības sacensībās

velo 1velo 2velo 3velo 4Šajā mācību gadā skolā darbu uzsāka Velo pulciņš, kurā darbojas 3. - 5. klašu skolēni. Pulciņa darbības virzieni:
     Velodrošības jeb Ceļu satiksmes noteikumu apgūšana;
     Pirmā palīdzība nelaimes gadījumos;
     Velosipēda uzbūve;
     Praktiskā braukšana ar velosipēdu dažādās šķēršļu joslās.

Skolēni apgūtās zināšanas un iemaņas varēja pārbaudīt 3. martā, startējot Baložu Velodrošības sacensībās Baložu vidusskolā. Katrs dalībnieks startēja individuāli savā vecuma grupā. Mūsu skolu pārstāvēja Ričards Kranāts (3.e) - V10 grupā, Nicmanis Ģirts (4.b) un Boldāns Kurts Lukass (4.b) - V11 grupā, Volkolakovs Valters (5.a), Engizers Edvards (5.a), Brigmanis-Briģis Ernests (5.a) un Brūveris Ralfs (4.g) - V12 grupā.
Vislielāko punktu summu visās disciplīnās sakrāja Ernests Brigmanis-Briģis un savā vecuma grupā ieguva 3. vietu! Apsveicam!!!
Līdzīgas sacensības notiks aprīlī. Bet maijā jau galvenie starti - CSDD rīkotais “Jauno satiksmes dalībnieku Forums”. Tas notiks vairākās kārtās, no kurām 1. - 3.vietu ieguvēji meiteņu un zēnu individuālajā vērtējumā, turpinās dalību jau nākamajā kārtā. Tas dos iespēju cīnīties par iekļūšanu komandā, kas pārstāvēs Latviju- Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Vēlam veiksmi Velo pulciņa dalībniekiem nākamajos startos!!! Paldies pulciņa vadītājai skolotājai Evai Jākobsonei.