Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijas 43. skolēnu Rīgas reģiona zinātniskajā konferencē

IMG 9199Saulainais 8. marta rīts iezīmēja arī Latvijas 43. skolēnu Rīgas reģiona zinātnisko konferenci, kas noritēja Latvijas universitātes jaunajā Zinātņu mājā. No mūsu skolas uz konferenci bija izvirzīti 3 darbu autori. Mākslas un mūzikas zinātņu nozarē radošo industriju jomā - Betija Bāliņa (11.a) ar darbu "Daudzveidīgais Zigmars Liepiņš", darba vadītāja A. Kļave, recenzents Andrejs Mūrnieks, Dr. sc. administr. un Marta Milliņa (12.a) ar darbu "Baroka stila elementu izpēte Vecrīgas arhitektūrā", darba vadītāja S. Savicka, recenzents Austra Avotiņa, Dr.paed.
Savukārt Zemes zinātnes un ar to saistītās vides zinātnes jomā savu darbu "Augšņu sastāvs un tā nozīme auga attīstībā" prezentēja Aiga Zane Kirmuška (11.a), darba vadītāja L. Strautniece, recenzente Baiba Dirnēna, Mg.biol.
Kopsummā mūsu skolnieces ieguva vairāk punktus nekā iepriekšējo gadu konferenču dalībnieki, bet kardinālās izmaiņas konferences nolikumā neļāva startēt tālāk valsts konferencē. B.Bāliņa ieguva atzinību, bet A. Z.Kirmuška un M. Milliņa III pakāpes diplomu. Paldies darbu vadītājiem un skolas recenzentiem A. Laizānei un J. Fursai par ieguldīto darbu ZPD izstrādāšanas un sagatavošanas procesā. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search