Vārda dienu svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija / 07.12.2019

Konkurss “Esi radošs - #RadiLikumu!”

BTA likums plakats CopyEsam atsaukušies dalībai Latvijas Republikas tiesībsarga konkursā “Esi radošs - #RadiLikumu!”, lai veicinātu skolēnu izpratni par bērna tiesībām Latvijā un izstrādātu Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā. Klases stundu laikā, runājot par tiesībām, atcerēsimies un runāsim par pienākumiem, jo pienākumu ievērošana nodrošina tiesības, par ko skolēni nereti piemirst. Savukārt no 25. marta 7. - 9. klašu skolēniem skolā plānotas VP nepilngadīgo lietu inspektores nodarbības “Pienākumi, tiesības un ATBILDĪBA”. Lai mūsu skolēni ir zinoši, droši un atbildīgi!
Vēlam veiksmi un izdošanos klasēm, kuras savu dalību pieteikušas konkursam: 7.b klases komandai (audzinātāja Eva Jākobsone), 8.a klasei (audzinātājs Arnolds Laizāns) un 11.b klasei (audzinātājs Raivis Pauls). Lai izdodas radoši un veiksmīgi izstrādāt bērniem draudzīgā valodā Bērnu tiesību aizsardzības likuma norādītos pantus, kā arī vienu no bērna tiesībām atspoguļot radošā darbā! Lai gandarījums par paveikto un iespējamā balva – brauciens uz AHHAA centru ādažniekiem!!!