Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors / 24.03.2019

Interaktīvās izstādes “Dzīvās sistēmas” apmeklējums

Dz sist1Dz sist2Dz sist36. martā 5. e klases skolēni apmeklēja interaktīvo izstādi "Dzīvās sistēmas". Izstādes ideja ir izglītot ikvienu interesentu par to, kā darbojas dzīvi organismi ar interaktīvu aktivitāšu palīdzību. Izstādes apmeklējums ir aizraujošs piedzīvojums visu vecumu apmeklētājiem.
Skolēniem bija iespēja iepazīties ar 60 dažādiem eksponātiem: “Cik Tevī ir ūdens?”, “Lāzera augstuma mērītājs”, “Skelets uz velosipēda”, “Klausāmies ar zobiem”, “Dzīvnieku temperatūra”, “Kliegšanas vieta”, “Garšas zona”, “Ģēnija smadzenes” u.c.
Skolēnu atsauksmes:
“Nevienu brīdi nebija garlaicīgi!”
“‘Redzēju, cik daudz ūdens ir cilvēka ķermenī!”
“Uzzinājām daudz interesantu faktu par cilvēkiem un citām vietām!”
Alternatīvā mācību stunda saistībā ar “Latvijas skolas somu”.