Vārda dienu svin: Aisma, Askolds / 06.08.2020

booked.net

Jaunumi

Zinātnes centra Pastoria apmeklējums un pieredzes apmaiņa

Pleskava 1Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2008. gadā uzsāka konkursu „Labākā CSDD satiksmes drošības skola”, aicinot skolas piedalīties projektos – Jauno satiksmes dalībnieku forums un konkurss Gribu būt mobils!. Mērķis - veicināt skolu, pedagogu un audzēkņu vēlmi līdz darboties satiksmes drošības projektos, ir attaisnojies un katru gadu aktīvo skolu skaits aug. Tā 2018. gadā konkursā piedalījās 185 izglītības iestādes visā Latvijā. Izcīnot 288,8 punktus, Ādažu vidusskola izcīna titulu - Labākā CSDD satiksmes drošības skola.
Kā balva par paveikto – CSDD rīkotā ekskursija uz Zinātnes centru Pastoria, Pleskavā, Krievijā.
12. un 13. martā no Ādažu vidusskolas pieredzes apmaiņā devās skolotājas Eva Jākobsone un Inese Laubenbaha. Zinātnes centrā skolotājas piedalījās dažādās meistarklasēs, bet galvenā no tām bija pieredzes apmaiņa ar ceļu satiksmes noteikumu pasniedzēju bērniem un jauniešiem Pleskavas pilsētā. Lekcijas – meistarklases noslēgumā Latvijas skolotājiem bija iespēja kārtot Krievijas ceļu satiksmes teorijas eksāmenu.
Paldies CSDD par konkursiem, kas dod iespēju bērniem papildināt zināšanas un prasmes, lai prastu analizēt dažādas situācijas ceļu satiksmē un pieņemt tajās pareizus lēmumus. Paldies par balvu labākajiem skolotājiem!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search