Vārda dienu svin: Valgudis, Ralfs, Vitālijs / 23.08.2019

booked.net

Jaunumi

“Sporto visa klase” stafešu sacensības

S V K 1S V K 219. martā Ādažu vidusskolā notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta ,,Sporto visa klase” 5. sezonas 3. klašu 1. posma stafešu sacensības, kurās piedalījās projektā iesaistītās trešās klases no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Carnikavas pamatskolas un Ādažu vidusskolas. Sacensības klātienē vēroja arī LOK ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Ž. Tikmers un LOK Projektu vadītāja L. Dakša.
Kopumā skolēni sacentās 5 stafetēs, kur svarīgs bija ne tikai ātrums, veiklība, bet arī precizitāte un prasme sadarboties. Spraigā cīņā I vietu stafešu sacensībās izcīnīja Ādažu vidusskolas 3. e klases skolēni bet III vietu Ādažu vidusskolas 3. c klases skolēni. APSVEICAM!!!
Dalību nākošajā posmā iegūs dalībnieki, kuriem būs augstākie rezultāti trīs kategorijās- skolēnu sekmes, stafešu rezultāti un klases veiktais labais darbs. Paldies 3.e klases sporta skolotājai K. Kiseļovai, audzinātājai D. Berķei-Bergai, 3.c klases sporta skolotājam E. Klibusam un audzinātājai D. Kundziņai. Paldies sacensību galvenajām tiesnesēm I. Lērumai, J. Smirnovai un tiesnešu komandai par precīzo darbu sacensību organizēšanā, vērtēšanā. Izturību un panākumus gan skolēniem, gan skolotājiem arī turpmāk!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search