Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna / 19.07.2019

“Sporto visa klase” stafešu sacensības

S V K 1S V K 219. martā Ādažu vidusskolā notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta ,,Sporto visa klase” 5. sezonas 3. klašu 1. posma stafešu sacensības, kurās piedalījās projektā iesaistītās trešās klases no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Carnikavas pamatskolas un Ādažu vidusskolas. Sacensības klātienē vēroja arī LOK ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Ž. Tikmers un LOK Projektu vadītāja L. Dakša.
Kopumā skolēni sacentās 5 stafetēs, kur svarīgs bija ne tikai ātrums, veiklība, bet arī precizitāte un prasme sadarboties. Spraigā cīņā I vietu stafešu sacensībās izcīnīja Ādažu vidusskolas 3. e klases skolēni bet III vietu Ādažu vidusskolas 3. c klases skolēni. APSVEICAM!!!
Dalību nākošajā posmā iegūs dalībnieki, kuriem būs augstākie rezultāti trīs kategorijās- skolēnu sekmes, stafešu rezultāti un klases veiktais labais darbs. Paldies 3.e klases sporta skolotājai K. Kiseļovai, audzinātājai D. Berķei-Bergai, 3.c klases sporta skolotājam E. Klibusam un audzinātājai D. Kundziņai. Paldies sacensību galvenajām tiesnesēm I. Lērumai, J. Smirnovai un tiesnešu komandai par precīzo darbu sacensību organizēšanā, vērtēšanā. Izturību un panākumus gan skolēniem, gan skolotājiem arī turpmāk!