Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija / 19.04.2019

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Daudzveidīgo animācijas profesiju darbnīca”

IMG 20190325 081111 Copy25. marta rīts 3. klašu skolēniem iesākās mazliet citādi kā ierasts. Pieredzējušas animatores Kristīnas Šmites vadībā skolēni iepazina populārākās profesijas animācijā: scenārists, producents, režisors, skaņu mākslinieks, operators, kadru plāna zīmētājs, montāžists, skaņas režisors, animators, animatora asistents. Ļoti noderīgi bija uzzināt par katras profesijas lomu, nozīmi un pienākumiem filmas tapšanas gaitā un, kur mācīties, lai apgūtu šīs profesijas. Skolēnus iepazīstināja arī ar dažādiem animācijas veidiem – zīmētā animācija, plastilīna animācija, leļļu animācija.
Praktiski darbojoties darbnīcās, sākumā skolēni apguva kā darbojas programma un tehniskais aprīkojums Ivara Šmita vadība. Izmantojot Stop Motion tehniku (stopkadru animācija) un dažādus zīmētus tēlus, ko varēja papildināt ar saviem, skolēni veidoja īsas animācijas filmiņas. Varēja iejusties scenārista, animatora, operatora u.c. profesiju “ādā”. Lielākais prieks, protams, bija par dažādajām pašu izveidotajām filmiņām, kas tiks atsūtītas uz skolu.   Foto
Paldies MULTENKULTEN nodarbību vadītājiem Kristīnai un Ivaram par saturīgajām un interesantajām nodarbībām!