Vārda dienu svin: Jānis / 24.06.2019

VP nodarbība “Pienākumi, tiesības un ATBILDĪBA”

9kl 09kl 11. aprīlī Ādažu vidusskolā 9.abcdeg klašu skolēniem nodarbību “Pienākumi, tiesības un ATBILDĪBA” vadīja Valsts policijas nepilngadīgo lietu inspektore Aija Krieva. Liela nozīme ir preventīvajam darbam, lai jaunieši būtu informēti un zinoši, tādējādi mazinot viņu iesaistīšanos pārkāpumu veikšanā. Saistošas nodarbības veidā ar skolēniem tika pārrunāti viņu pienākumi, atbildība un iespējamās izdarīto pārkāpumu sekas. Jaunieši atsvaidzināja savas zināšanas gan par administratīvo atbildību, gan kriminālatbildību. Latvijā administratīvā un kriminālā atbildība iestājas no 14 gadu vecuma un visi 9. klašu skolēni jau ir sasnieguši šo vecumu. Lai esam zinoši, ievērojam likumus un pildām savus pienākumus!
Paldies nepilngadīgo lietu inspektorei Aijai Krievai par izglītojošo nodarbību, par iespēju skolēniem saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.