Vārda dienu svin: Valgudis, Ralfs, Vitālijs / 23.08.2019

booked.net

Jaunumi

Eiropas Parlamenta simulācijas spēle 2019

Sim 01 Copy27. martā septiņi Eiropas kluba un EPVS dalībnieki devās uz Eiropas Parlamenta simulācijas spēli 2019 Jelgavas Valsts ģimnāzijā. Diena sākās ar kafijas pauzi un organizatoru uzrunām. Jelgavas pils sudraba zālē sekoja lekcija ko vadīja Eiropas Parlamenta biroja pārstāve Terēze Grudule, par Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kā arī iesildīšanās spēle, ko vadīja ''Iespējamās misijas'' skolotājs Kārlis Daģis. Tad katrs dalībnieks devāmies uz savu komiteju: aizsardzības, pilsoņu labklājības, vides vai ārlietu, lai apspriestu risinājumus izvirzītajām problēmām. Pēc tam paēdām pusdienas pils ēdnīcā, kuras bija garšīgas. Pasākuma otrajā daļā noritēja plenārsēde, kurā katra komiteja aizstāvēja savu rezolūciju. Neizpalika arī uzbrukuma runas, kā arī jautājumi komitejām, kuras aizstāv savu rezolūciju. Tos pat uzdeva arī mūsu skolas skolēni. Neparasti bija tas, ka vienā no svarīgākajiem pasākuma posmiem: balsošanā par aizsardzības komitejas izvirzītajām tēzēm, visi vienbalsīgi nobalsoja ''par''. Kopumā mūsu komandai patika šī simulācijas spēle, jo pasākuma organizatori noorganizēja pasākumu izcilā līmenī, kā arī bija iespēja izteikt savu viedokli un iegūt jaunus draugus, kas ir ļoti vērtīgi. Protams, zināšanas, jaunas prasmes un pieredze palīdzēs mums piedalīties veiksmīgi arī nākamajos Eiropas Savienības pasākumos. Paldies visiem, kas organizēja, atbalstīja un piedalījās šajā pasākumā.  Foto

Eiropas kluba prezidents R.Piveņš

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search