Vārda dienu svin: Minna, Vilhelmīne / 14.10.2019

booked.net

Jaunumi

Eiropas dienas 2019!

IMG 9236 CopyŠogad skolā noritēs jau 17. Eiropas dienas, kas veltītas aktīvai pilsoniskai līdzdalībai. Šogad to organizē Eiropas kluba abas grupas un Eiropas Parlamenta vēstnieki, dalībnieki no 5. līdz 12. klasei. Katrai klasei būs jāizvērtē mūsu vērtības un jābalso par tām. Tā tiks veidota atvērtā siena -" Šoreiz es balsošu par ...". Mācību kabinetu durvis rotās plakāti ar izlozētās valsts sasveicināšanās frāzēm, ko varēs izmantot nedēļas laikā sasveicinoties. Zīmējumos jaunieši varēs atspoguļot izlozētās ES valsts karoga krāsas, raksturīgo ēdienu un nacionālo augu. Papildus pētījumi tiks veikti arī muzikālā mantojuma jomā, jo skolēni iejutīsies kādas rokgrupas tēlā foto akcijas laikā. Eiropas Komisijas paveikto transporta jomā apzināsies “Eirozinis – I” dalībnieki, savukārt virtuālajos Eiropas ģeogrāfijas jautājumos sevi apliecinās “Eiroziņa – II” klašu pārstāvji. Veiklību lidmašīnu tālmešanā apliecinās 6. un 7. klašu dalībnieki, bet stratēģisko domāšanu un sadarbību “Mini dambretē” 5. - 12. klašu komandas. Šogad pirmās Eiropas dienas būs Eiropas kluba jaunākajai grupai, kas veiksmīgi ir apguvusi Eiropas Savienības valstu un valodu daudzveidību. Noslēguma pasākumā dalībniekus gaidīs muzikāls pārsteigums un balvas.   Foto   Eiropas dienas 2019

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search