Vārda dienu svin: Aisma, Askolds / 06.08.2020

booked.net

Jaunumi

Eiropas nedēļas 4. diena

3 1 Copy11. aprīlī 4. diena aizsākās ar ES valstu populāro dziedātāju salidojumu foto akcijā. Karels Gots, ABBA, Rammstein, Gotye un citi uz mirkli bija sastopami skolas aplī. Daudzi dalībnieki bija parūpējušies par savu vizuālo tēlu. Īpašu uzmanību piesaistīja 10.a klases skolēni, kas gandrīz visi bija ieradušies kopā ar Karelu Gotu. Izteiksmīgi mūziķu tēli bija 9.g klases pārstāvjiem. Foto Zane (9.e)
Savukārt individuālo veiklību pirmajā Kendama turnīrā skolā pārbaudīt varēja divdesmit četri piekto līdz septīto klašu skolēni. Dalībnieku prasmes un parādītie triki pārsteidza daudzus. Vissīvākās cīņas noritēja 5. klašu skolēnu starpā, kur pretiniekiem nācās izspēlēt papildus raundus. Turnīrs izvērsās par aizraujošu pasākumu, kas pulcēja daudzus interesentus.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search