Vārda dienu svin: Liega, Olga, Zita, Zigita / 11.08.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas sezonas finālposmā 3.vieta


U 16 foto 1 CopyU 16 foto 2 CopyĀdažu U-16 vecuma puišu basketbola komanda aizvadījusi Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas sezonas finālposmu, kuram kvalificējās 8 labākās Latvijas komandas. Pēc sezonas rezultātiem pirmā spēle mūsu puišiem bija jāaizvada ar Jēkabpils/Līvānu apvienoto komandu. Aizvadot divus papildlaikus uzvaru 88-84 izcīnīja Ādažu komanda.
Pēc smagās cīņas, kas prasīja daudz spēka un emocijas, Ādažu komanda atzina nākamo čempionu “Rīgas DSN” pārākumu (63-77).
Pēdējās dienas spēle, pret sezonas regulārā čempionātā līderiem, izšķīra trešās vietas likteni. Demonstrējot savu meistarību un nepiekāpību, Ādažu komanda uzvarēja sezonas līdervienību ‘’Ezerzeme’’ no Rēzeknes un kārtējo reizi izcīnīja godalgas Latvijas mērogā.
Unikāls panākums, ņemot vērā, ka 2003. gadā dzimušo puišu basketbola komanda ir vienīgā sava vecuma komanda Latvijā, kas izcīnījusi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīra medaļas - 7 gadus pēc kārtas!
Liels paldies Ādažu Bērnu un Jaunatnes Sporta skolai un komandas treneriem Aigaram Neripam un Reinim Strupovičam, kuri sagatavoja komandu šim panākumam.
Milzīgs paldies komandas atbalstītājiem Jānim Saukam, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai, un Ādažu novada Domei.
Komandā spēlēja: Valters Briedis, Mārcis Osis, Gundars Gulbis, Haralds Mārtiņsons, Klāvs Gailītis, Mārtiņš Didzis Gailis, Mārtiņš Bumbieris, Artūrs Valtmanis, Ričards Linde, Deivids Jansons, Rihards Nils Vāvers, Markuss Kaminskis, Edijs Endijs Eglītis.
Komanda sezonu nav noslēgusi, jo aprīļa beigās jāaizvada cīņas Eiropas Jaunatnes basketbola līgas superfinālā, kurā Ādažu komanda ir iekļuvusi pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē.
Turam īkšķus!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search