Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

Velosipēda vadītāja eksāmens

IMG 1142 Copy

Mācāmies un iegūstam velosipēda vadītāja apliecību savā skolā!
25. aprīlī trīsdesmit septiņi 3. - 4. klašu skolēni veiksmīgi nokārtoja velosipēda vadītāja eksāmenu un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu. Darbs turpinās!
Plānots, ka 7. maijā skolā būs iespēja kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Aicinām aktīvi mācīties ceļu satiksmes noteikumus visus skolēnus kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Gatavojoties eksāmenam izmantojiet www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem http://berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/velosipedu-vaditaji . Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.
Veiksmi eksāmenā!
Ja Tu mācies pamatskolās klasē, bet Tev nav tiesību, izmanto iespēju un piesakies pie Anitas Milancejas, direktora vietnieces izglītības jomā audzināšanas darbā.
Lai paaugstinātu skolēnu zināšanu līmeni satiksmes drošības jautājumos un ceļu satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam, velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaudes jautājumos, kā arī pilnveidotu velosipēdu vadīšanas meistarību sarežģītās situācijās uz ceļa gatavojamies CSDD rīkotajām “Jauno satiksmes dalībnieku foruma - 2019” sacensībām. Uzskatām, ka svarīgi ir veidot skolēnos pareizas uzvedības iemaņas, taktisku un iejūtīgu attieksmi pret citiem satiksmes dalībniekiem.  Foto