Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

Gatavojoties Lielajai Talkai

IMG 1Gatavojoties Lielajai Talkai, Ādažu vidusskolas skolēni un darbinieki sakopa skolas telpas, apkārtni un veco Gaujas ceļu virzienā uz Kadagu. Tika savāktas plastmasas, skārda un stikla pudeles, kā arī papīri. Visa ceļa garumā tika savākts arī liels daudzums stikla lausku, bet diemžēl ne visas. Skolēni jau iepriekšējos gados kopa šo ceļu, un no tā malām tika aizvāktas vecās automašīnu riepas, ledusskapis u.c. lietas. Šogad bija vieglāk strādāt, jo vairs nebija lielgabarīta atkritumu, bet, par nožēlu, ceļš bija kā nosēts ar stikla lauskām. Nākamajā gadā plānosim darbu tā, lai šo teritoriju sakoptu pilnībā un veco ceļu padarītu par pastaigu vietu.
27. maijā aicinām skolēnus kopā ar ģimenēm aktīvi iesaistīties, sakopt tuvāko apkārtni vai doties uz  kādu Latvijas vietu, kur nepieciešama palīdzība vides sakopšanā. Lai tīra Latvija!   Foto