Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

Grupu nodarbība “Es vairs neesmu bērns!”

IMG 1174 Copy30. aprīlī 6.a, 6.b, 6.d un 6.g klašu skolēniem notika grupu nodarbības “Es vairs neesmu bērns!” par cilvēka ķermeņa nobriešanu pubertātes laikā, lai sniegtu jauniešiem pamatzināšanas par savu ķermeni un palīdzētu izprast dažādās emocijas, kuras viņi piedzīvo pubertātes laikā.
Ar jauniešiem nodarbību laikā tiek diskutēts par psiholoģiskajām un fizioloģiskajām pārmaiņām, kas notiek pubertātes laikā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jautājumam, kā saprasties ar vecākiem un pretējo dzimumu. Grupu nodarbības notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Gan meitenes, gan zēni varēja uzdot vēl neskaidros jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.   Foto
Paldies biedrības "Papardes zieds" speciālistiem: Ritai Kubuliņai, Ļubai Tihomirovai, Gatim Pavāram, un Oskaram Bērziņam.
6.c un 6.e klašu skolēniem nodarbība “Es vairs neesmu bērns!” notika 8. aprīlī.