Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija / 19.11.2019

booked.net

Jaunumi

VP nodarbība ”Narkotisko, psihotropo un tabakas izstrādājumu ietekme uz veselību, administratīvā un kriminālatbildība”

IMG 1201 Copy3. maijā Zaļajā zālē notika Valsts policijas nodarbība par atkarību izraisošām vielām, to ietekmi un atbildību. Skolēni tika iepazīstināti arī ar dienesta suņiem un viņu darbu. Bija jautājumi un tika saņemtas atbildes par kinologa darbu. Vatsons zālē demonstrēja un veica savus dienesta pienākumus- pārbaudīja vai kādam no klātesošajiem nav aizliegtās vielas. Otrs dienesta suns kopā ar pašvaldības policistēm pārbaudīja skolas telpas. Abi suņi šoreiz palika bez apbalvojuma - kāruma, jo neko no narkotiskajām vielām neatrada. Paldies kinologiem un viņu darba partneriem, paldies nepilngadīgo lietu inspektorei Aijai Krievai par pasākumu.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search