Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija / 19.11.2019

booked.net

Jaunumi

Esi aktīvs un piedalīties Eiropas eksāmenā!

EiropasEksamens2019 CopyĀdažu vidusskolas Eiropas mēneša ietvaros īpaši atzīmēsim 9. maiju – EIROPAS DIENU, kad 5. - 12. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties arī šogad kārtot Eiropas Eksāmenu izvēloties sev piemēroto jautājumu kopu: 5.-6.klase 7.-9.klase un vidusskola. Tiekamies skolas datorkabinetā no plkst. 12:20-13:00. Šeit eksāmena dalībniekus gaidīs mazs salds sveiciens no Eiropas Parlamenta biroja.
Eiropas eksāmens ir iespēja nostiprināt jauniešos piederības sajūtu Eiropas valstu saimei un atgādinātu par demokrātiskajām vērtībām, ko ikdienā baudām kā ES dalībvalsts pilsoņi, tā ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību visplašākajā nozīmē. Šogad Latvija svin 15 gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un jau piecus gadus mūsu valūta ir eiro.
Katrs eksāmena dalībnieks atbild uz 20 jautājumiem, izvēloties vienu no trim dotajām atbildēm. Maksimālais punktu skaits – 50. Uzvar dalībnieks, kas ne tikai atbild uz visiem jautājumiem pareizi, bet izdara to pēc iespējas īsākā laikā.
Esi aktīvs – piedalies!
Katrs Eiropas eksāmena dalībnieks savā e-pastā saņem Apliecinājumu ar iegūto punktu skaitu.
Ar pareizajām EE atbildēm, ikviens interesents var iepazīties www.esmaja.lv, sākot no 10. maija.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search