Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis / 17.09.2019

Izrādes “PĒDU DZINĒJS CAPS” apmeklējums

Pedu dzin C Copy26.aprīlī Ādažu vidusskolas 1.b un 1.e klases devās uz Latvijas Leļļu teātra izrādi “Pēdu dzinējs Caps”.
Tā bija izrāde par slavenā pēdu dzinēja izmeklēšanu ar spriedzes pilniem mirkļiem un negaidītiem pavērsieniem. Starpbrīdī bija dzirdamas skolēnu prognozes par otrā cēliena notikumiem.
Braucot mājās skolēni komentēja:
“Es nebiju domājis, ka vainīgais izrādīsies pilsētas mērs…”.
“Man ļoti patika izrāde.”
“Kāpēc izrāde beidzās tik ātri? “
Šis izbraukums deva skolēniem iespēju alternatīvai mācību stundai Latvijas kultūras vērtību un laikmetīgās izpausmes jomā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros.