Vārda dienu svin: Hermīne, Estere / 16.07.2019

Velosipēda vadītāja eksāmens

IMG 1227 CopyIMG 1228 CopyIMG 1229 CopyIMG 1230 CopyMācāmies un iegūstam velosipēda vadītāja apliecību savā skolā!
7. maijā divdesmit četri 3. - 7. klašu skolēni veiksmīgi nokārtoja velosipēda vadītāja eksāmenu un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu. Darbs turpinās!
Plānots, ka 16. maijā skolā būs iespēja kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Aicinām aktīvi mācīties ceļu satiksmes noteikumus visus skolēnus kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Gatavojoties eksāmenam izmantojiet www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem http://berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/velosipedu-vaditaji. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.
Veiksmi eksāmenā un kopīgā ceļu satiksmē!
Ja Tu mācies pamatskolās klasē, bet Tev nav tiesību, izmanto iespēju un piesakies pie Anitas Milancejas, direktora vietnieces izglītības jomā audzināšanas darbā.