Vārda dienu svin: Kaija, Kornēlija / 12.11.2019

Nodarbība “Pirmā palīdzība”

11a kl8. maijā 11.a klases skolēniem notika nodarbība “Pirmā palīdzība”.
Nelaimes gadījums vienmēr notiek negaidīti. Tas var notikt ne tikai sevišķos apstākļos, bet arī ikdienā– mājās, skolā vai uz ceļa. Katram no mums ir jāprot sniegt pirmo palīdzību, un ikvienam var pienākt brīdis, kad nepieciešama pirmā palīdzība. Nodarbības mērķis ir panākt, lai katrs cilvēks pareizi saprastu pirmās palīdzības pasākumu nozīmi un prastu to sniegt negadījuma vietā nekavējoties. Nonākot nelaimes gadījumā vai esot tā aculieciniekam, aicinām padomāt par līdzcilvēku ētisko atbildību: Palīdzi citam, kad vajadzēs, cits palīdzēs Tev!
Paldies Latvijas Sarkanā krusta brīvprātīgajai Dacei Ramanei-Stupānei par nodarbību, par praktiskajiem padomiem par sniegto informāciju skolēniem kā rīkoties un palīdzēt nelaimē nonākušajam: Saglabā mieru! Novērtē situāciju, tai skaitā esošās un draudošās briesmas! Rīkojies ātri, droši, bet mērķtiecīgi! Nebaidies no kļūdām! Sargā pats sevi!