Vārda dienu svin: Liza, Līze, Elizabete, Betija / 19.11.2019

booked.net

Jaunumi

EPVS atklātā stunda – Eiropas vērtības

IMG 8600 Copy13. maijā Ādažu vidusskolas Eiropas Parlamenta vēstniekiem atklātā stunda - Eiropas vērtības. Stundā piedalījās viesi - skolēni no Ādažu Brīvās Valdorfa skolas, Ādažu domes priekšsēdētājs M.Sprindžuks, Eiropas Parlamenta biroja pārstāvji u.c.
Stundas sasniedzamais rezultāts - izprast Eiropas vērtību izveides procesu, noteikt šobrīd dominējošo vērtību laikmeta kontekstu un izprast to esošo nozīmīgumu. Aktualizētie jautājumi: *Vajadzības un vērtības formē identitāti; *Kas veidoja Eiropas vērtības? *Kādi faktori ietekmē vērtību maiņu – idejas, tehnoloģijas, darbība. Eiropas vērtības nav pašsaprotamas, aktīva pilsoniska līdzdalība. Katram, kurš iestājas par Eiropas vērtībām, būtu jāuzdod sev jautājums: ko es, konkrēti es, daru, lai šīs vērtības būtu kas vairāk nekā tikai vārdi? Postmodernisma un postpostmodernisma laikmeta atšķirības. Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Diskusiju būtība.
Stundas atgriezeniskā saite - Aktīvi iesaistīties, domāt līdzi, darīt.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search