Vārda dienu svin: Aisma, Askolds / 06.08.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība konkursā “Esi radošs #RadiLikumu”

BTA likums plakats7.b klases kolektīvs kopā ar klases audzinātāju Evu Jākobsoni atsaucās un pieteica dalību LR Tiesībsarga izsludinātajā konkursā “Esi radošs #RadiLikumu”.
Skolēniem bija jāizpilda divi uzdevumi: jāpārveido noteikti Bērnu tiesību aizsardzības likuma panti bērniem un jauniešiem saprotamā un draudzīgā valodā un otrs – jāizveido radošs darbiņš video, komiksā vai citā interesantā formātā par kādu no bērnu tiesībām.
Skolēnu darbus vērtēja pieaugušo un bērnu un jauniešu žūrija.
No visiem iesniegtajiem skolēnu pārstrādātajiem likuma pantiem tiks izveidots viens bērniem un jauniešiem draudzīgs likums un izdots publicētā materiālā, uz kura prezentāciju šī gada 6. septembrī tikai aicināti visi līdzautori, arī Ādažu vidusskolas, nu jau 8.b klases skolēni.   Mājas darbs
Tiesībsargs un biroja kolēģi izteica pateicību Ādažu vidusskolas 7.b klases kolektīva komandai “Likuma tulki” par jauniešu interesi, uzņēmību un radošumu! Apsveicam!  

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search