Vārda dienu svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija / 07.12.2019

Dalība konkursā “Esi radošs #RadiLikumu”

BTA likums plakats7.b klases kolektīvs kopā ar klases audzinātāju Evu Jākobsoni atsaucās un pieteica dalību LR Tiesībsarga izsludinātajā konkursā “Esi radošs #RadiLikumu”.
Skolēniem bija jāizpilda divi uzdevumi: jāpārveido noteikti Bērnu tiesību aizsardzības likuma panti bērniem un jauniešiem saprotamā un draudzīgā valodā un otrs – jāizveido radošs darbiņš video, komiksā vai citā interesantā formātā par kādu no bērnu tiesībām.
Skolēnu darbus vērtēja pieaugušo un bērnu un jauniešu žūrija.
No visiem iesniegtajiem skolēnu pārstrādātajiem likuma pantiem tiks izveidots viens bērniem un jauniešiem draudzīgs likums un izdots publicētā materiālā, uz kura prezentāciju šī gada 6. septembrī tikai aicināti visi līdzautori, arī Ādažu vidusskolas, nu jau 8.b klases skolēni.   Mājas darbs
Tiesībsargs un biroja kolēģi izteica pateicību Ādažu vidusskolas 7.b klases kolektīva komandai “Likuma tulki” par jauniešu interesi, uzņēmību un radošumu! Apsveicam!