Vārda dienu svin: Maiga, Milija / 25.06.2019

Atzinības raksts par dalību konkursā “Esi radošs - #RadiLikumu”

ATZINIBA CopyĀdažu vidusskola atsaucās dalībai Latvijas Republikas tiesībsarga konkursā “Esi radošs - #RadiLikumu!”, lai veicinātu skolēnu izpratni par bērna tiesībām Latvijā un izstrādātu Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā. Klases stundu laikā, runājot par tiesībām, runājām arī par pienākumiem, jo pienākumu ievērošana nodrošina tiesības, par ko skolēni nereti piemirst. Oficiāli savu dalību konkursā pieteica 7.b, 8.a un 11.b klašu kolektīvi.
Ādažu vidusskola saņēma Latvijas Republikas Tiesībsarga ATZINĪBAS RAKSTU par sniegto atbalstu un motivāciju radošiem skolotājiem un skolēniem apgūt jaunas zināšanas un nebaidīties no izaicinājumiem.