Vārda dienu svin: Daiga, Dinija / 16.10.2019

booked.net

Jaunumi

Iepazīstamies ar Skolas Observatoriju

IMG 1482 Copy27. un 28. maijā visiem Ādažu vidusskolas 5. - 11. klašu skolēniem bija iespēja uzkāpt skolas augstākajā punktā - tornī, apmeklēt observatoriju un uzzināt par observatorijas atjaunošanas gaitu, kā arī noklausīties stāstījumu no vēstures - uzzināt kad pirmo reizi tornī tika uzvilkts Latvijas karogs. Rūpīgi tika apskatīts arī teleskops un izteikta vēlme palūkoties zvaigznēs, bet par šāda veida aktivitāti jāvienojas atsevišķi, piemērotā laikā.
Paldies Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai, skolas vecākiem, pateicoties kuru uzņēmībai, neatlaidībai ir atjaunota Observatorija! Skolēni varēja iepazīties ar brīvprātīgo darbu, ko veikuši skolas vecāki. Paldies vecākiem, kuri veltīja laiku sarunām ar skolēniem: Raitim Kubuliņam, Jānim Čodaram, Dacei Bāliņai un Juttai Rukai, kā arī skolotājam Mārtiņam Jirgensonam par palīdzību.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search