Vārda dienu svin: Daiga, Dinija / 16.10.2019

Zinību diena Ādažu vidusskolā

IMG 2278 Copy

Šajā mācību gadā Ādažu vidusskolā mācības uzsāk 1578 skolēni. Ādažu vidusskolai tapis jauns korpuss, kas paredzēts 1.-4. klašu skolēniem. 2. septembrī svinīgi tika atklāta Baltijā modernākā sākumskola Ādažos.
Skolas direktors Česlavs Batņa svinīgajā pasākumā, uzrunājot klātesošos, teica: “Vecākiem novēlu ticēt saviem bērniem, iedrošināt un atbalstīt viņus, kā arī nebaidīties atbildēt uz jautājumu “Kāpēc?”, jo bērniem nav jāapstādina zinātkāres process, ko viņi sāk apgūt skolā. Skolotājiem novēlu būt kā ģitāras korpusam, kurš satur kopā visas stīgas, spēt katrai stīgai piešķirt savu skanējumu, kas šajā gadījumā ir skolēni. Savukārt skolēniem novēlu mācīties skolā priekš sevis, nevis skolas, jo tās zināšanas, kuras skolēni iegūst skolā, noderēs jūsu turpmākā dzīves ceļā.”
Foto      Foto no Ādažu novada
Portāls jauns.lv par Zinību dienu Ādažos: https://ej.uz/dvpn