Vārda dienu svin: Strauta, Grieta / 23.01.2020

booked.net

Jaunumi

1. klašu skolēnu adaptācijas nedēļas noslēgums, viesošanās pie direktora

IMG 24352019./2020. mācību gadā Ādažu vidusskolā savas pirmās skolas gaitas uzsāka 170 pirmklasnieki. Šī diena bija gaidu un satraukuma pilna ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Skola ir kaut kas jauns, kur ir jauni noteikumi un darbības. Tagad jāpāriet no rotaļu spēlēm pie sistemātiska darba. Bērniem jauna loma – skolēns. Pirmās klases skolēnam ir nozīmīgi tikt pieņemtam skolas dzīvē. Ja skolēni tiek iekļauti klasē un skolā, viņi ir pārliecināti par sevi – droši pauž savu viedokli, spriež, dalās pārdzīvojumos. Par veiksmīgu adaptāciju liecina skolotāju un skolēnu savstarpēja sadarbība, attiecības.

Aizritējusi pirmā nedēļa skolā... Tik daudz jaunu iespaidu... 1. klašu skolēni kopā ar audzinātājām centušies iepazīt skolas dzīvi, pielāgoties skolas ritmam. Tas nav viegli, bet skolēni ir apņēmības un cerību pilni, ka viss izdosies, jo mācību procesā palīdzēs gan modernās klašu telpas, gan iespēja atpūsties skolas pagalmos, rotaļu telpā un bibliotēkā. Skolēniem ļoti patīk jaunā ēdināšanas kārtība, kad katrs pats sev var servēt ēdienu, uzlikt to, ko vēlas un cik vēlas. 6. septembrī viesojoties pie direktora, skolēni apliecināja, ka viņi zina, ko grib un zina, ko vēlas sasniegt. Jauki! Kopīgi veidotā vizītkarte, kurā ir katra skolēna darbiņš ir kā apliecinājums tam, ka kopīgi sadarbojoties viss izdosies!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search