Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2020

booked.net

Jaunumi

Konkursa “Esi radošs- #RadiLikumu!” noslēguma ballītē

20190906 103600 Copy2019. gada pavasarī Ādažu vidusskola bija viena no 49 Latvijas skolām, kas atsaucās uzaicinājumam un piedalījās Tiesībsarga izsludinātajā konkursā “Esi radošs - # Radi Likumu!”, t.i., skolēni pārrunāja Bērnu tiesību aizsardzības likuma punktus un centās tos izteikt jauniešiem draudzīgā valodā (Plašāka informācija par konkursu https://ej.uz/RadiLikumu_Konkurss, iesniegtie radošie darbi https://ej.uz/RadiLikumu_RadosieDarbi un https://ej.uz/RadiLikumu_Rezultati ).
2019. septembrī notika Bērnu tiesību aizsardzības likuma jauniešiem draudzīgā valodā atklāšanas pasākums uz kuru devās arī Ādažu vidusskolas 8.b (audzinātāja Eva Jākobsone) un 9.a (audzinātājs Arnolds Laizāns) klašu kolektīvi, kuri savus darbus iesūtīja konkursa organizatoriem. Programma Pasakaini pavadīta diena, gandarījums par paveikto. Foto
Ikvienam ne tikai ir jāzina savas tiesības, bet arī tās ir jāizprot, tāpēc paldies par bukletu “Bērnu tiesību aizsardzības likums jauniešiem draudzīgā valodā”, ko turpmāk varēs izmantot ikviens Buklets

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search