Vārda dienu svin: Dagne, Dagnis / 01.04.2023

booked.net

Jaunumi

WhatsApp attēls 2023 03 30 plkst. 14.47.521. aprīlis ir mūsu dārziņa -Ādažu vidusskolas PII- dzimšanas diena un 2gadu jubilejai par godu skolotājas un skolotāju palīgi iestudēja izrādi “Diegabiksis”, lai svētkos iepriecinātu un pārsteigtu savus audzēkņus.
Tas, kas darīts ar prieku, nāk mums katram par labu! Izdevās tik krāšņi, jautri un iespaidīgi, ka esam noskaņotas šo pasākumu padarīt par tradīciju!
Dzimšanas dienā sakām lielu paldies mūsu audzēkņu ģimenēm, kuras lielu uzmanību pievērš savu bērnu pilnveidošanai, pozitīvai novērtēšanai un atbalstīšanai.
Un atcerēsimies Diegabikša gūto atziņu - laime nav jāmeklē tālu pasaulē. To var atrast mazās ikdienas lietās, darot darbu, kas iepriecina un esot kopā ar sev mīļajiem.❤ Foto
Dace Lancmane, Ādažu vidusskolas PII skolotāja

1 IMG 302729. martā 3. reizi Ādažu vidusskolā norisinājās diskusija "Kafija ar skolas vadību". Skolēniem bija iespēja tikties ar skolas direktori un vadība pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes skolā, atskatītos uz to, kas jau ir padarīts un domātu idejas skolas attīstībai.
Skolēni diskutējot grupās atzīmēja gan vietas, kur skolā jūtas forši, gan tās, kurās būtu nepieciešami kādi uzlabojumi. Tā pat kopīgi tika diskutēts par reāliem soļiem, lai mūsu skolu, Ādažu vidusskolu, padarītu ar vien patīkamāku.
Skolēni atzina, ka diskusija bija ļoti vērtīga, un skolēni priecājas, ka arī viņu viedoklis tiek ņemts vērā tālākās skolas attīstības plānošanā un veidošanā!
Uz tikšanos jau nākamajā "Kafijā ar skolas vadību" - tagad pie darbiem! Foto

1 20230330 1418382 20230330 1215033 Latvijas Televīzijas izsludinātajā konkursā, par piedalīšanos erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks", tika uzaicināts piedalīties Ādažu vidusskolas 5.g klases skolnieks Miķelis Auns.
30. martā notika raidījuma ieraksts, kurā Miķelis godam parādīja savas plašās zināšanas matemātikā, latviešu literatūrā, mākslā, mūzikā, vēsturē, dabas zinībās un citās jomās. Miķeli atbalstīt devās arī 9 klasesbiedri, kuri aktīvi uzmundrināja Miķeli ar saviem plakātiem un aplausiem! To, kā Miķelim veicās, skatieties Latvijas Televīzijā ap Vasarsvētkiem!
Miķeli, mēs ar Tevi lepojamies! Paldies vecākiem par atbalstu!

IMG 20230330 121004IMG 20230330 121023IMG 20230330 12103730. martā CSDD velosipēda vadītāja eksāmenu veiksmīgi nokārtoja un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu 13 skolēni.
Aicinām aktīvi uzsākt mācīties ceļu satiksmes noteikumus 3. klašu skolēnus un visus skolēnus, kuriem vēl nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Izmanto laiku lietderīgi, sagatavojieties eksāmenam Lieldienu brīvdienu laikā, lai 27.aprīlī vari nokārtot eksāmenu!
Gatavojoties eksāmenam, izmanto www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.
Lai veicas!

1 IMG 20230330 105204No 20. līdz 30. martam Ādažu vidusskolas 8.-9. klašu skolēniem izglītojošu nodarbību “Tava administratīvā atbildība” vadīja Ādažu novada pašvaldības policijas darbinieki.
Nodarbības laikā tika runāt par administratīvo un kriminālo procesu, par atšķirībām, par atbildību, kāda iestājas bērnam un vecākam par noteikumu neievērošanu. 
Tika atgādināts, ka skolas IKN neievērošana tiek kvalificēts kā sīkais huligānisms, par ko ir sods sākot no 70,00 euro., ko maksā vecāki. Piemēram par alkohola un smēķēšanas pārkāpumu var uzlikt par pienākumu apmeklēt vairākkārtīgi narkologu, lai saņemtu palīdzību atteikties no atkarību izraisošām vielām. Tāpat par pārkāpumiem nepilngadīgai personai var uzlikt par pienākumu apmeklēt Uzvedības korekcijas speciālistu un/vai sabiedriski derīgus darbus.
Vēl skolēni dalījās savā pieredzē, kad ir redzējuši vai varbūt pat paši saskārušies ar pārkāpumiem. Tika izrunātas un izmodulētas situācijas, kā būtu jārīkojas. Tika atgādināts, ka saņemtais sods var būtiski ietekmēt nākotnē karjeras izvēli, un ka arī darbavieta var pieprasīt ziņas par sodāmību. Un tad pat seni jo seni administratīvie pārkāpumi būs zināmi darbavietai.
Tika pastāstīts arī par interneta lietošanas nosacījumiem, ka internets nekad neko neaizmirst, bet saglabā informāciju. Tādejādi liekot aizdomāties kur un kādu informāciju skolēni ievieto. Protams tika runāts arī par necenzētiem vārdiem un to lietošanu – sīkais huligānisms.
Esam zinoši, rīkosimies atbildīgi, rūpēsimies par sevi un neradīsim šķēršļus nākotnes sapņu realizācijai!   Foto

WhatsApp attēls 2023 03 30 plkst. 13.29.00029. martā Ādažu vidusskolas pirmsskola tērpusies svētku rotā - telpas izrotātas ar baloniem un pūpoliem, visi bērni, audzinātājas un auklītes priecīgi satraukušies, jo šodien svētki - Ādažu vidusskolas pirmsskola svin savu 2. dzimšanas dienu!
Un svētki – tas ir apsveikumi, kliņģeris un daudz priecīgu pārsteigumu! Skolotājas un auklītes bija rūpīgi gatavojušās un iestudējušas “Pasaku par Diegabiksi”.
Bērni apbrīnoja krāšņos tērpus un ar aizrautību sekoja mazā bruņurupucīša Diegabikša ceļojumam plašajā pasaulē. Ceļotāja gaitās Diegabiksim nācās sastapties ar dažādām grūtībām, viņš satiek gan vardītes un zaķus, gan viltīgo čūsku un pašu zvēru karali lauvu. Apceļojis plašo pasauli, Diegabiksis saprot, ka laimes zeme ir mājas kopā ar māmiņu un tēti. Foto
Visi ar sajūsmu noskatījās izrādi un ar skaļiem aplausiem pateicās aktieriem. Daudz laimes dzimšanas dienā!

So Bee 1So Bee 229. martā Ādažu vidusskolā 6. klašu skolēniem notika angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Spelling Bee”.
Konkurss tiek rīkots ar mērķi attīstīt skolēnu angļu valodas pareizrakstības un publiskās runas prasmes, kā arī atklāt skolēnu radošās spējas un sasaistīt tās ar apgūtajām zināšanām angļu valodā.
Konkursā piedalījās 20 dalībnieki, no kuriem veiksmīgākie šoreiz bija: Arturs Andrijausks (6.D) – 1.vieta, Dens Grigāns (6.L) – 2. vieta, Paula Pauliņa (6.L)– 3. vieta, Atzinība Otto Krebss (6.L) un Martins Caune (6.L).
Paldies 6. klašu angļu valodas skolotājiem: Olgai Vētrai, Lāsmai Vaicekauskai, Asnātei Morozovai, Jevgeņijam Ļitvinovam, Ilzei Sticenko par skolēnu sagatavošanu konkursam.

1 IMG 20230328 12443628. aprīlī 11.klašu skolēniem notika nodarbība ''Dabas klase''. Vadītājas Agnese, Elīna un Agnese no dabas aizsardzības pārvaldes ar dažādām aktivitātēm un uzdevumiem diskutēja ar jauniešiem par dabas un putnu aizsardzību.
Skolēniem bija jāizsaka un jāpamato savs viedoklis par uzvedību dabā putnu ligzdošanas laikā. Jaunieši ieguva jaunu informāciju par teritorijas liegumu pie Gaujas Carnikavā, kur ligzdo mazais zīriņš. Tur ir izliktas zīmes, ka nedrīkst pa šo teritoriju doties pastaigās zīriņa ligzdošanas laikā, jo viņš savas ligzdas vij uz zemes. Atgriezeniskā saite nodarbībai bija jauniešu ieteikumi, kāpēc vajag ievērot izliktās aizlieguma zīmes noteiktās teritorijās putnu ligzdošanas laikā.
Paldies par izglītojošo un interesanto nodarbību dabā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Piekrītu

SĪKDATŅU POLITIKA

Informācija par Pārzini

Pārzinis – Ādažu novada pašvaldība, Reģ.Nr. 90000048472, Jur.adrese: Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164; e-pasts: dome@adazi.lv

Pārziņa iecelts datu aizsardzības speciālists – Dagnija Baldiņa, sert.Nr.502, izsniegts 17.05.2018. Ja jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par Ādažu novada pašvaldības veikto personas datu apstrādi, Jūs varat nosūtīt e-pasta ziņojumu mūsu datu aizsardzības speciālistam uz: e-pastu: dome@adazi.lv, ar norādi “Datu aizsardzības speciālistam”.

Vispārīga informācija par sīkdatnēm

Pārzinis, savā tīmekļa vietnē: https://www.adazuvidusskola.lv/ izmanto sīkdatnes, par to informējot  tīmekļa vietnes lietotājus un apmeklētājus šajā politikā.

Sīkdatnes izmanto, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (valodas izvēle, lapas adaptācija iekārtas izšķirtspējai, karšu un mediju platformu integrēšana, u.c.), uzlabotu tīmekļa vietnes lietošanas ērtumu, vāktu un apkopotu statistiku par vietnes satura popularitāti, apskati un dalīšanos sociālajos tīklos.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas saglabājas apmeklētāja iekārtā (dators,  planšete, viedtālrunis) tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā  identifikators pēc kura vietne atpazīst apmeklētāja iekārtu nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes palīdz atjaunot jūsu iestatījumus vietnē, uzlabo vietnes lietošanas ērtības.

Kādas sīkdatnes izmanto?

Pārziņa vietnē  tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes – nepieciešamās (funkcionālās) un statistiskās. Apmeklējot vietni, Jūsu pārlūkprogramma tās saglabā. Nepieciešamās sīkdatnes ir obligātas un nav atslēdzamas, jo tās nodrošina vietnes pamatfunkcijas: vietnes valodas izvēli, sīkdatņu funkcionalitātes pieejamības pārbaudi un sīkdatņu piekrišanas statusu (funkcionālās/statistiskās) saglabāšanu, vietnes sistēmas reģistrēto lietotāju autentifikāciju un redaktora paneļa iestatījumus. Šīs sīkdatnes neuzkrāj nekādus personiski identificējamus datus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai nereģistrētus apmeklētājus personīgi identificētu. Pārziņa tīmekļa vietnēs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi nolūkam, kas minēts šajā sīkdatņu politikā.

Pārziņa vietnēs tiek izmantotas arī trešo pušu sīkdatnes (statistiskās), kuras Jūsu pārlūkprogrammā saglabā integrēto pakalpojumu sniedzēja Google (Youtube) servisi – kartes, video. Šīs sīkdatnes palīdz analizēt un saprast, kā Jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, saglabāt lietotāja vietnes iestatījumus un nodrošināt atbilstošu saturu. Statistikas sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammā tiek saglabātas tikai un vienīgi ar Jūsu piekrišanu – ieslēdzot Sīkdatņu vadības panelī attiecīgo sīkdatni vai kategoriju. Jūs varat atteikties no šīm sīkdatnēm, taču tas var ietekmēt Jūsu pārlūkošanas iespējas. Piemēram, ja neatļausiet Google Maps sīkdatnes, netiks precīzi attēlota karte; ja neatļausiet Youtube sīkdatnes, netiks rādīti informācijas tēmai pielāgoti video.

Izmantojot tīmekļa vietni, jūs  apliecināt, ka esiet iepazinies ar šo Sīkdatņu politiku un to, ka šajā tīmekļvietnē ievietotās analītiski statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai, kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti, vienkāršot un uzlabot procedūras fizisko personu labā.

 

Kādas sīkdatnes, kādiem mērķiem mēs izmantojam un cik ilgi tiek glabāti Jūsu dati?

SĪKDATNE

ILGUMS

APRAKSTS

_ga

24 mēneši

Sīkdatne _ga, ko instalē Google Analytics, aprēķina apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus, kā arī seko vietnes lietojumam vietnes analītikas pārskatam. Sīkdatne saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai atpazītu unikālos apmeklētājus.

_gat

1 minūte

Google izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu intensitāti.

_gid

24 stundas

Google lieto šo sīkdatni, lai atšķirtu lietotājus. Nepieciešama tīmekļvietnes apmeklējuma analīzei.

NID

6 mēneši

Google reklāmas sīkfails, ko izmanto lietotāju uzskaitei un reklāmu mērķauditorijas atlasei.

Jūsu informācijas koplietošana

Pārzinis nenodod Jūsu personas datus trešajām personām vai starptautiskajām organizācijām, izņemot gadījumos, kas minēti šajā privātuma paziņojumā. Jūsu personas dati netiek profilēti, kā arī, netiek pieņemti automatizēti lēmumi.

Drošība

Jūsu informācijas drošība ir svarīga, un Pārzinis izmanto saprātīgus drošības pasākumus, lai novērstu Jūsu informācijas zaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai nesankcionētu grozīšanu vietnes sistēmā. Tomēr, ņemot vērā IT videi raksturīgos riskus, nevar garantēt pilnīgu drošību un līdz ar to nevar nodrošināt vai garantēt drošību jebkurai informācijai, ko jūs iesūtāt, un, to darot, Jūs apzināties savu risku.

Trešo pušu saites un Jūsu informācijas izmantošana

Vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras Pārzinis neuztur. Šis privātuma paziņojums neattiecas uz trešo pušu darbībām, ieskaitot trešās personas, kas izmanto jebkuru tīmekļa vietni vai pakalpojumu, kas var būt pieejams, izmantojot saiti Pārziņa vietnēs. Iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku. Pārzinis nekontrolē un neuzņemas atbildību par saturu, privātuma politiku trešo pušu vietnēs vai pakalpojumos.

Jūsu tiesības

Atkarībā no spēkā esošajiem tiesību aktiem Jums ir tiesības piekļūt Jūsu personas datiem, tos labot vai dzēst, saņemt savu personas datu kopijas, ierobežot vai iebilst pret Jūsu datu aktīvu apstrādi, lūgt mums koplietot (nosūtīt) savu personisko informāciju citam subjektam, atsaukt jebkādu piekrišanu, ko Jūs sniedzāt, lai apstrādātu Jūsu datus, tiesības iesniegt sūdzību likumā paredzētajā kārtībā uzraugošajā iestādē un citas tiesības, kas var būt būtiskas saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Lai šīs tiesības realizētu, rakstiet e-pastu: dome@adazi.lv, ar norādi “Datu aizsardzības speciālistam”.

Ņemiet vērā, ka, ja neļaujat apkopot vai apstrādāt vietnes darbībai nepieciešamos personas datus vai atsaucat piekrišanu tos apstrādāt vajadzīgajā nolūkā, Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt pakalpojumiem, kuriem Jūsu informācija tika pieprasīta, vai izmantot tos.

Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas

Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā vai izmantojot Pārziņa tīmekļa vietnēs esošo sīkdatņu vadības paneli, kuru Jūs varat atrast tīmekļa vietnes kājenē (footer). Turpat pieejama Sīkdatņu politika.

Bez tam, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, aktivizējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs "iespējas" vai "preferences". Tāpat arī Jūs varat izdzēst jau saglabātās sīkdatnes.

Noderīga informācija par sīkdatnēm

Tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj lietotājiem kontrolēt, kādas sīkdatnes tiek saglabātas, taču katra pārlūkprogramma darbojas nedaudz savādāk. Apskatiet šos norādījumus, lai uzzinātu, kā dzēst un pārvaldīt sīkfailus savā pārlūkprogrammā.

            Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast tīmekļvietnē: www.aboutcookies.org

Informācija par sīkdatņu izmantošanu ir sagatavota, pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/58/EK (2002. gada 12. jūlijs) par personas datu apstrādi un privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju nozarē (direktīva par privāto dzīvi un elektronisko komunikāciju) prasībām.

Search