Vārda dienu svin: Umberts, Herberts, Dailis / 17.05.2021

booked.net

Jaunumi

5.e klases “Sporta diena” - pārgājiens

IMG 1240 Copy24. septembrī sportiskā 5.e klase ieradās uz skolu ar skolēnu vienu no populārākajiem pārvietošanās līdzekļiem – skrejriteņiem un skeitbordiem, lai kopīgi ļautos Sportiskai dienai. Sākumā iesildījāmies Ādažu sporta stadionā, izmēģinot velo šķēršļu joslas un iemācoties braukt ar skrejriteni tie, kas to vēl nebija darījuši nekad! Tālāk devāmies uz 5.e klases skolnieces Artas vecāku izbūvētu skeitparku (rampu)! Iemācījāmies droši pārvietoties skeitparkā, spēlējām galda tenisu, basketbolu, mācījāmies sadarboties, palīdzēt viens otram, būt atbildīgiem par savu rīcību! Kamēr klases lieliskie 3 puiši cepa desiņas visai klasei, tikmēr meitenes izveidoja klases Tik tok “5.e klase avsk”, kur ievietoja video par pasākuma norisi (arī tu vari apskatīt jautrākos video).  Skolēni šo dienu ļoti gaidīja un sporta pasākumu ar sajūsmu baudīja! Mūsu klases moto “Gatavs dzīvei!”   Foto

Anete Vaivade, 5.e klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search