Vārda dienu svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika / 31.07.2021

booked.net

Jaunumi

Piedalies varoņu foto galerijas izveidē “Tavs varoņa foto”!

Tavs varona foto CopyNovembris ir Latvijas varoņu laiks. Katra kultūra ir radījusi savu varoņa ideālu, kurš izteica noteikta laikmeta vērtības un ideālus. Mūsu Lāčplēsis līdzīgi grieķu Hēraklam iet bojā varoņa nāvē, pildot likteņa nolemto. Šobrīd ir supervaroņu kults, kas turpina tradīciju – labā uzvaru par ļauno. Arī dažādajās pasakās un multfilmās mēs sastopamies ar ikdienas varoņiem, kas spēj mainīt notikumu gaitu.
Eiropas klubs bija ieplānojis Lāčplēša strītbolu, bet... Tādēļ, izmantojot iepriekšējo pieredzi, skat. foto, aicinām iejusties kāda varoņa tēlā (Padomājiet par tērpu un tēla izteiksmīgumu, apgaismojumu un foto kompozīciju!) un no mājas fotosesijas bildēm izvēlēties visizteiksmīgāko un līdz 8. novembrim, norādot VARONI, autoru, klasi, atsūtīt e-klases pastā sk. S. Savickai

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search