Vārda dienu svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana / 28.10.2021

booked.net

Jaunumi

Karjeras izglītība pilnveidotajā mācību saturā

001 CopyMērķis - rosināt mācību priekšmetu skolotājus identificēt karjeras vadības prasmes mācību priekšmetu standartos, programmās, stundu tēmās, iekļaut tās mācību procesā un aktualizēt karjeras atbalsta jautājumus caur mācību saturu skolēniem ikdienā, tādejādi pilnveidojot skolēnu prasmi sasaistīt mācību procesā iegūstamās zināšanas ar izglītības iespējām un darba pasauli.
1. klašu skolēni jau trešo nedēļu iepazīst, pēta un izzina profesiju pasauli, profesiju dažādību, nozīmīgumu un nepieciešamību. Tēma par profesijām sociālajās zinībās tiek papildināta arī vizuālajā mākslā, veidojot kolāžu – profesijas. Te ir piemērs kā karjeras izglītība tiek veiksmīgi integrēta mācību procesā, to padarot interesantu un aizraujošu, arī realizējot attālinātās mācības. DARBI
Paldies 1. klašu vizuālās mākslas skolotājām Ingunai Tauriņai, Annai Šiškovičai, Lienei Klēverei, Santai Zālamanei, Zanei Asmonavičai par radošo pieeju un 1. klašu skolēniem par skaistajiem, interesantajiem darbiem!

Gundega Kaugure, pedagogs karjeras konsultants

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search