Vārda dienu svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana / 28.10.2021

booked.net

Jaunumi

Nodarbības skolēniem “Atkarības”

AtkaribasNodarbības 6.abdegl un 7.abcdegl skolēniem “Atkarības” notika februāra mēnesī. Nodarbības, sadarbībā ar biedrības “Papardes zieds” lektoriem, tika organizētas ar mērķi pārrunāt ar jauniešiem atkarību iemeslus un sekas, dot prasmes rūpēties par savu veselību un pieņemt savai dzīvei un veselībai labvēlīgus lēmumus. Nodarbību laikā tika pārrunāti konkrēti jautājumi: apreibinošo vielu ietekme un riski gan pašam lietotājam, gan tuviniekiem; līdzatkarība; vienaudžu spiediens un mediju ietekme; alternatīvas atkarību izraisošo vielu lietošanai; palīdzības meklēšanas iespējas.
Pie šīs tēmas turpināsim strādāt klases stundu laikā. 6. klašu skolēni tēmu turpinās skatīt sociālo zinību stundās, bet 7. klašu skolēni sporta un veselības stundu laikā.
Nodarbības notiek ar Eiropas Sociālā fonda un Ādažu novada domes atbalstu projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā” ietvaros.
ESSoc

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search